Körző Rotring

Ha ma megrendeled ezt a terméket, várhatóan 2024. Május 19-én fog megérkezni hozzád.

Körző Rotring

Rotring körző hosszabbítóval, és univerzális tartóeszközzel. A körző készlet tartalmaz egy rotring betétet arra az esetre, ha elfogyna a rotring belőle. 48 cm-es sugarú kör rajzolására alkalmas. Használata rendkívül egyszerű. Ajánljuk általános, közép iskolás, és egyetemista diákok részére. Használhatja otthon, iskolában, rajzszakkörön egyaránt. Matematika órára, rajzórára, otthoni rajzoláshoz. Körző olcsón elérhető online áruházunkban. Iskola felszerelés, rajzlap, írólap, füzet, tolltartó, színes ceruza és más iskolaszerek elérhetőek kínálatunkban. Válaszd ki termékeink közül a számodra legalkalmasabb iskolai felszerelést, és használd a mindennapok során iskolába, szakkörökön.

Ajánlott termékek:

• Vonalzó
  • Hegyező
  • Szögmérő
Maped körző lábtámasszal, ergonómikus lábakkal, a tű, és grafitvédővel. Iskolásoknak rajzórára, tanórára, szakkörre kiváló.
Maped körző lábtámasszal, ergonómikus lábakkal, a könnyű használat érdekében. Iskolásoknak rajzórára, tanórára, szakkörre kiváló.
590 Ft
Maped körző. Körző műanyag tokban. Iskolába, rajzszakkörre kiváló. Ergonómikus fejének köszönhetően könnyű a használata.
290 Ft
Ico körző készlet. A körzőkészlet tartalmaz egy fém szárú körzőt,és egy rotring belet, ha elfogyna a hegy. Iskolába, rajzszakkörre kiváló. PVC tokkal.