Fesék készlet

Ha ma megrendeled ezt a terméket, várhatóan 2024. Május 14-én fog megérkezni hozzád.

Festék készlet

Négy részes festék készlet. Tökéletes diákok részére. A készlet tartalma: egy 6 db-os tempera, egy 5 részes vizestálat, egy festék paletta, és egy ecsetkészletet, mely 5db ecsetet tartalmaz. Csomagjaink rendkívül jó minőségű iskolaszerekből lett összeállítva. A festék élénk színeket tartalmaz, a vizestálból kiválaszthatja gyerekünk az épp neki szükséges méretűt, és nem kell össze kevernie a tisztító vizet. Válassza ön is gyermeke számára a legjobbat. Iskola felszerelés olcsón online áruházunk kínálatában.

Készlet tartalma:

• 1db ICO tempera 6db-os
  • 1db 5db-os ecsetkészlet (2,4,6,8,10)
  • 1db 5részes vizestál
  • 1db festő paletta
Festék készletben, 6 színből álló tempera, 5 részes festékes tál, egy darab festő paletta, és egy darab ecset készlet 5db-os ecset szett. Kiváló összeállítás iskolások számára.
Vízfesték készletben, 12színből álló vízfesték, 5 részes festékes tál, és egy darab ecset készlet 5db-os ecset szett. Kiváló összeállítás kisdiákok számára.
12db-os vízfesték temperával + ecsettel.