Sima füzet A/5

49 Ft
Ha ma megrendeled ezt a terméket, várhatóan 2024. Május 20-én fog megérkezni hozzád.

Sima füzet A/5-es

Sima füzet A/5-es méretben kicsiknek, és nagyoknak iskolába. A füzet 32 lapos kapcsos, külseje két színnel nyomott, hagyományos, minta nélküli. Válassza ki áruházunk kínálatából a szükséges iskola felszerelést, iskolai kiegészítőt. webáruházunk egész évben várja kedves vásárlóit folyamatosan bővülő árukészlettel, népszerű mintákkal ellátott termékek, iskolatáska, hátizsák, tolltartó, füzetek, és további iskola felszerelések.

Ajánlott termékek:

• Füzetek
  • Tolltartó
  • füzetboxok
49 Ft
Kockás füzet A/5-es méretben. Kiváló iskolába 32 lapos. Iskola felszerelés széles választékban elérhető online áruházunkban.
49 Ft
Szótárfüzet A/5-es méretben. Kiváló iskolába 32 lapos. Iskola felszerelés széles választékban elérhető online áruházunkban.
49 Ft
Vonalas füzet A/5-es méretben. Kiváló iskolába 32 lapos. Iskola felszerelés széles választékban elérhető online áruházunkban.
49 Ft
Ének-zene füzet, hangjegyfüzet A/5-es méretben. Kiváló iskolába, énekkarra, zeneórára 16 lapos. Iskola felszerelés széles választékban elérhető áruházunkban.