Real Madrid sporttáska

Gyártó Real Madrid Real Madrid
Ha ma megrendeled ezt a terméket, várhatóan 2024. Április 24-én fog megérkezni hozzád.

Real Madrid sporttáska

Real Madrid sporttáska. A sporttáska állítható vállpántos, kézben, és vállon is hordhatod. Kiválóan alkalmas sportoláshoz, edzésre, iskolai tornaórára. Termékeink között további Real mintás iskolatáska, tolltartó, füzet, sportzsák található. Legyen veled kedvenc sportcsapatod bárhol, bármikor. Iskolafelszerelés áruházunkban kicsik, és nagyok is egyaránt megtalálhatják a nekik valót. Az év minden napján folyamatosan bővülő árukészlettel várjuk látogatóinkat.

• Mérete: 55x28x28 cm
FC Barcelona Sporttáska két erős füllel, iskolába, sportoláshoz. Minden Real Madrid rajongó részére. Mérete: 55x28x28 cm. Legyen veled kedvenc csapatod.
Real Madrid Sporttáska két erős füllel, iskolába, sportoláshoz. Minden Real Madrid rajongó részére. Mérete: 55x28x28 cm. Legyen veled kedvenc csapatod.
Manchester United Sporttáska két erős füllel, iskolába, sportoláshoz. Minden Real Madrid rajongó részére. Mérete: 55x28x28 cm. Legyen veled kedvenc csapatod.
Nincs készleten, nem rendelhető.
FTC, Fradi Sporttáska két erős füllel, iskolába, sportoláshoz. Minden Real Madrid rajongó részére. Mérete: 55x28x28 cm. Legyen veled kedvenc csapatod.