FTC, Fradi mintás Tornazsák

Gyártó Fradi Fradi
Ha ma megrendeled ezt a terméket, várhatóan 2024. Április 23-án fog megérkezni hozzád.

FTC, Fradi mintás Tornazsák

Fradi tornazsák, sportzsák, kis, és nagy iskolások részére. Kiváló minőségű, vastag strapabíró anyagból készült. Állítható vállpánttal rendelkezik, tetején összehúzóval. Hordhatod kézben, és vállon is. Tökéletesen alkalmas torna órára, edzésre, kirándulás alkalmával. Iskolafelszerelés áruházunkban iskolatáska, sportzsák, tolltartó, füzet, és sok más hasznos iskolai kiegészítő megtalálható megfizethető áron. Áruházunk folyamatosan bővülő választékkal várja minden kedves vásárlóját egész évben.

Mérete: 25x35x25 cm

FC Barcelona mintás tornazsák, iskolások részére. Kiváló minőségű vastag anyagból. Tetején összehúzóval, Állítható vastag vállpánttal. Mérete: 25x35x25 cm
FC Barcelonamintás tornazsák, iskolások részére. Kiváló minőségű vastag anyagból. Tetején összehúzóval, Állítható vastag vállpánttal. Mérete: 25x35x25 cm
Tornazsák Hello Kitty mintával ovisoknak, kisiskolásoknak tornaórára, edzésre, úszásra egyaránt. Tetején összehúzóval, hátulján vállpánttal. Kiváló anyagból.