Iskolatáska Lamborghini mintás

Gyártó Ars Una Ars Una
Ha ma megrendeled ezt a terméket, várhatóan 2024. Április 23-án fog megérkezni hozzád.

Iskolatáska Lamborghini mintás

Lamborghini mintás kompakt iskolatáska. Rendkívül könnyű súlyú, ergonómikus hátkialakítás, puha párnázott állítható vállpánttal. Az táska alja vastag műanyaggal borított, így nyugodtan a földön is tárolhatja, nagyon egyszerű a tisztítása. A kompakt iskolatáska fényvisszaverő elemekkel ellátott elől, oldalt, és a vállpántokon. Az iskolatáska belsejében egy elválasztó rekesz található, mely ketté osztja a nagy tárolót. A táska elején egy szűkíthető, vagy bővíthető fakk. A táskában átlátszó órarend tartó. Két oldalán egy-egy tépőzáras zseb. A tetején műanyag fogantyú, mellyel kézben is viheti a táskát. Iskolatáska olcsón online áruházunkban.

Ajánlott termékek:

• Lamborghini tolltartó
  • Lamborghini füzet
  • Lamborghini sportzsák

Mérete: 41x33x24 cm

Lamborghini Sportzsák, tornazsák felül összehúzható zsinórral, kiváló minőségű vastag anyagból kisiskolásoknak kiváló, edzésre, tornaórára. Méret: 37,5x46 cm.
Nincs készleten, de rendelhető.
A/5-ös vonalas füzet 4. osztálytól 14,7x20,5 cm méretű.