Hátizsák, iskolatáska Real Madrid mintás

Gyártó Real Madrid Real Madrid
Ha ma megrendeled ezt a terméket, várhatóan 2024. Május 21-én fog megérkezni hozzád.

Hátizsák, iskolatáska Real Madrid mintás

Új Real Madrid hátizsák, iskolatáska. Hátulja bordázott, szivacsos a kényelmesebb viseletért. Két rekeszes, az egyik akár laptop tartónak is használható. Vállpántjai állíthatók. Tetején fogantyút találsz. A Real Madrid mintás hátizsák kiváló anyagból készült, strapabíró. Real Madrid iskolatáska, ami hátizsák alakú. Tökéletes választás minden Real Madrid drukker számára. Használd iskolába, sportoláshoz, kirándulásra. Iskolafelszerelés áruházunkban széles választékban megtalálja a footballmintás termékeket.

• Mérete: 37x47x20 cm