Hátizsák FC Barcelona mintával

Gyártó FC Barcelona FC Barcelona
Ha ma megrendeled ezt a terméket, várhatóan 2024. Április 24-én fog megérkezni hozzád.

Hátizsák FC Barcelona mintával

FC Barcelona hátizsák. Hátulja bordázott, szivacsos a kényelmesebb viseletért. Három rekeszes, az egyik laptop tartónak is használható. Vállpántjai állíthatók. Tetején fogantyút találsz, így akár kézben is viheted. A hátizsák kiváló minőségű anyagból készült, strapabíró, mégis rendkívül könnyű. Tökéletes választás  FC Barcelona drukkerek számára, legyen veled kedvenc csapatod bárhol, bármikor. Iskolafelszerelés áruházunk folyamatosan bővülő választékkal várja vásárlóit az év minden napján. Termékeink között iskolatáska, tolltartó, füzet, és füzetbox egyaránt megtalálható.

• Mérete: 35x47x25 cm
Hátizsák FC Barcelona mintával, párnázott hátrésszel, állítható vállpánttal három cipzáras rekesszel. Kiváló minőségű, rendkívül könnyű. Mérete: 35x47x20.
Hátizsák FC Barcelona mintával, párnázott hátrésszel, állítható vállpánttal három cipzáras rekesszel. Kiváló minőségű, rendkívül könnyű. Mérete: 35x47x25.