Iskolatáska FC Barcelona mintával

Gyártó FC Barcelona FC Barcelona
Ha ma megrendeled ezt a terméket, várhatóan 2024. Május 21-én fog megérkezni hozzád.

Iskolatáska FC Barcelona mintával

Eredeti Barcelona iskolatáska kisiskolásoknak.  A kompakt iskolatáska rendkívül könnyű, párnázott hátkialakítással rendelkezik. Gerinckímélő, állítható vállpánttal, megóvja gyermekünk egészségét. Az iskolatáska, fényvisszaverő elemekkel ellátott, mely biztonságot nyújt. Könnyen pakolható, 3 rekeszes. A Belső nagy rekesz között elválasztó textil található. A hátsó rekesz rendelkezik egy kisebb cipzáros zsebbel, melybe a fontosabb dolgokat tarthatjuk. Mind a két oldalon található tépőzáras zseb, mely a kulacs, üdítősflakon, papírzsebkendő tárolására is alkalmas. A táska alja vízálló műanyagból készült, így bátra leteheti a gyerek akár a földre is, nem fognak elázni a füzetei. Iskolafelszerelés áruházunk kínálatában hátizsák, tolltartó, sportzsák, füzet, toll, ceruza, és minde egyéb iskolai kellék megtalálható.

• Méretei: 41x33x24 cm.

Eredeti Real Madrid kompakt iskolatáska ergonomikus hátkialakítással, állítható vállpánttal, tetején fogantyúval, több belső rekesszel. Mérete:33x41x24 cm
Lamborghini iskolatáska 41x33x24 cm méretben. Iskolatáska, hátizsák, tolltartó Lamborghini mintával kiváló minőségben online webáruházunkban elérhető.
FC Barcelona hátizsák, iskolatáska párnázott hátrésszel, állítható vállpánttal két nagy rekesszel, fogantyúval. Iskolába, kirándulni, sportoláshoz tökéletes.
Hello Kitty mintás iskolatáska, hátizsák puha párnázott hátkialakítással, állítható vállpántokkal. A táska 3 fő rekesszel rendelkezik. Mérete: 32x44x21 cm.