A kosarad üres

Azonosító 1151
Elérhetőség Raktáron, rendelhető.
Gyártó Ars Una Ars Una
Ha ma megrendeled ezt a terméket, várhatóan 2020. Január 8-án fog megérkezni hozzád.
Mennyiség:
Leírás

Batman mintás emeletes tolltartó

Emeletes tolltartó Batman mintával, alsós diákoknak ajánljuk. Anyaga vastag, strapabíró, rendkívül könnyű takarítani. Belsejében 27db írószernek van kialakítva hely. Dupla cipzárral nyílik, alsó, és felső szinttel. Belsejében műanyaggal bevonat vastag karton elválasztó lapok. Iskolafelszerelés áruházunk folyamatosan bővülő árukínálattal várja minden kedves vásárlóját. Termékeink között iskolatáska, sportzsák, sporttáska, hátizsák, és további iskolai szerek melyre szüksége lehet egy iskolásnak.

Mérete: 10,9x18,8x4,5 cm

Hasonló termékek
4.490 Ft
FC Barcelona emeletes tolltartó kisiskolás diákok részére. Legyen veled az iskolában is kedvenc csapatod. emeletes tolltartók olcsón online áruházunkban.
4.490 Ft
Pók mintás emeletes tolltartó kiváló minőségű vastag, strapabíró anyagból kisiskolások részére. Tisztítása rendkívül egyszerű. Mérete: 15,5x22,5x4,5 cm
4.490 Ft
Fradi mintás emeletes tolltartó kiváló minőségű vastag, strapabíró anyagból kisiskolások részére. Tisztítása rendkívül egyszerű. Mérete: 15,5x22,5x4,5 cm