FC Barcelona mintás hátizsák

Ha ma megrendeled ezt a terméket, várhatóan 2024. Május 15-én fog megérkezni hozzád.

FC Barcelona mintás hátizsák

FC Barcelona hátizsák, iskolatáska. A hátizsák hátulja bordázott, szivacsos a kényelmesebb viseletért. Két rekeszes, az egyik laptop tartónak is használható. Vállpántjai állíthatók. Tetején fogantyút találsz, így akár kézben is viheted.  Kiváló minőségű anyagból készült, strapabíró. Iskolafelszerelés áruházunk folyamatosan bővülő választékkal várja minden kedves vásárlóját, az év bármely napján. Termékeink között iskolatáska, hátizsák, sportzsák, tolltartó, körző, vonalzó, és amire szüksége lehet egy iskolásnak.

• Mérete: 35x47x25 cm
Hátizsák FC Barcelona mintával, párnázott hátrésszel, állítható vállpánttal három cipzáras rekesszel. Kiváló minőségű, rendkívül könnyű. Mérete: 35x47x20.
Hátizsák FC Barcelona mintával, párnázott hátrésszel, állítható vállpánttal három cipzáras rekesszel. Kiváló minőségű, rendkívül könnyű. Mérete: 35x47x25.