Iskolatáska Real Madrid mintás

Gyártó Real Madrid Real Madrid
Ha ma megrendeled ezt a terméket, várhatóan 2024. Április 23-án fog megérkezni hozzád.

Iskolatáska Real Madrid mintás

Eredeti Real Madrid iskolatáska, rendkívül könnyű, puha párnázott hátkialakítással, állítható vállpánttal, mely segítségével kicsiknek és nagyoknak is kényelmes viseletet biztosít. Kompakt iskolatáska vastag műanyag aljal, így bátran tárolhatjuk földön, könnyen tisztítható. Az táska fényvisszaverő elemmmel ellátott. A nagy rekeszben egy elválasztó elem , mely kettő részre osztja a táska belsejét. Elől cipzárral nyitható zseb található, két oldalán egy-egy hálós rekesz kulacsnak, üdtőnek. Iskolatáska, tolltartó, iskolai felszerelés olcsón online áruházunkban.

Ajánlott termékek:

• Real Madrid hátizsák
  • Real Madrid tolltartó
  • Real Madrid sportzsák

Mérete: 33x39x23 cm

FC Barcelona iskolatáska alsós diákoknak. Állítható vállpánttal, párnázott hátkialakítással, belsejében 3 rekesszel. Vízlepergető anyagból. Mérete: 41x33x24 cm.
Eredeti Real Madrid kompakt iskolatáska ergonomikus hátkialakítással, állítható vállpánttal, tetején fogantyúval, több belső rekesszel. Mérete:33x41x24 cm
Lamborghini iskolatáska 41x33x24 cm méretben. Iskolatáska, hátizsák, tolltartó Lamborghini mintával kiváló minőségben online webáruházunkban elérhető.
FC Barcelona hátizsák, iskolatáska párnázott hátrésszel, állítható vállpánttal két nagy rekesszel, fogantyúval. Iskolába, kirándulni, sportoláshoz tökéletes.