Hoot Boom kompakt iskolatáska

Ha ma megrendeled ezt a terméket, várhatóan 2024. Május 15-én fog megérkezni hozzád.

Hoot Boom Baglyos kompakt iskolatáska, ergonómikus hátkiképzéssel, állítható vállpántokkal, és további pántokkal, melyek azt szabályozzák mennyire legyen feszes a gyermek hátához. Belsejében három rekesz található, az egyik rekeszben írószer, és igazolvány tartó található. A táska tetején belül található egy átlátszó órarend tartó rekesz. Mindkét oldalán egy-egy cipzáras zseb, melyben kulacsot, üdítős flakont tárolhat.
Teteje fogantyúval ellátott, így akár kézben is vihető az iskolatáska.

Mérete: 39x33x23 cm.

FC Barcelona iskolatáska alsós diákoknak. Állítható vállpánttal, párnázott hátkialakítással, belsejében 3 rekesszel. Vízlepergető anyagból. Mérete: 41x33x24 cm.
Eredeti Real Madrid kompakt iskolatáska ergonomikus hátkialakítással, állítható vállpánttal, tetején fogantyúval, több belső rekesszel. Mérete:33x41x24 cm
Lamborghini iskolatáska 41x33x24 cm méretben. Iskolatáska, hátizsák, tolltartó Lamborghini mintával kiváló minőségben online webáruházunkban elérhető.
FC Barcelona hátizsák, iskolatáska párnázott hátrésszel, állítható vállpánttal két nagy rekesszel, fogantyúval. Iskolába, kirándulni, sportoláshoz tökéletes.