Tolltartó henger alakú Hello Kitty mintával

Ha ma megrendeled ezt a terméket, várhatóan 2024. Május 21-én fog megérkezni hozzád.

Tolltartó henger alakú Bagoly mintával

Henger alakú tolltartó 20x6,5x7 méretben Hello Kitty mintával. A tolltartó egy légterű, könnyen pakolható, és sok írószer elfér benne. Tökéletes választás felsős diákok részére. Hello Kitty tolltartó olcsón online áruházunkban. Találd meg számodra legkedvesebb karaktered, és legyen veled az iskolában is. A hengeres tolltartó kitünő választás iskolába, rajzórára, rajzszakkörre.

Ajánlott termékek:

• Hello Kitty iskolatáska
  • Hello Kitty füzet
  • Hello Kitty sportzsák

Hello Kitty henger alakú egyterű tolltartó. Cipzáras egyterű tolltartó, könnyen pakolható.

Mérete: 20x6,5x7 cm

Cicás henger alakú tolltartó 20x6,5x7 cm méretben. Think-Pink mintás termékeinket széles választékban megtalálod online webáruházunkban, elérhető áron.
Balerina mintás henger alakú tolltartó 20x6,5x7 cm méretben. Balerina mintás termékek széles választékban online áruházunkban.
Real Madrid mintás henger tolltartó 20x6,5x7 cm méretben. Real Madrid mintás termékeinket széles választékban megtalálod áruházunkban.