Tolltartó írószerekkel töltve Hello Kitty mintával

Ha ma megrendeled ezt a terméket, várhatóan 2024. Május 15-én fog megérkezni hozzád.

Tolltartó írószerekkel töltve Hello Kitty mintával

Hello Kitty mintás töltött tolltartó alsós kisdiákoknak. Hello Kittys tolltartó, hogy az iskolában is veled lehessen a kedvenc figurád. Írószerrel töltött tolltartó. Töltött tolltartók olcsón online áruházunkban. A belseje sok gumival ellátott az írószerekkel tele. Egy szintes, két oldalra kihajtható lapokkal. Külseje Hello Kitty szövettel bevont. Tolltartó olcsón elérhető áruházunkban.

Ajánlott termékek:

• Hello Kitty iskolatáska
  • Hello Kitty sportzsák
  • Hello Kitty mintás füzetek

Tartalma: 3db grafit ceruza , 12db színes ceruza, 10db színes filctoll, 1db radír, és hegyező, 1db 15cm vonalzó, 1db háromszög vonalzó + órarend "A" és "B" hétre.

A tolltartó fém cipzáras, belül gumis az írószerekenek.

Think-Pink cicás tolltartó töltve 13,5x19,5x3,5 cm méretben. Füzet, sportzsák, iskolatáska cicás mintával kiváló minőségbe, elérhető áron áruházunkban.
Swan Ballerina mintás tolltartó töltve 13,5x19,5x3,5 cm méretben.
Real Madrid töltött tolltartó kisiskolás diákok részére. Legyen veled az iskolában is kedvenc csapatod. Kihajtható tolltartó olcsón online áruházunkban.