Tolltartó emeletes Manchester United mintával

Ha ma megrendeled ezt a terméket, várhatóan 2024. Április 23-án fog megérkezni hozzád.

Tolltartó emeletes Manchester United mintával

Manchester United emeletes tolltartó kisdiákoknak. Manchester United mintával, hogy az iskolában is veled lehessen a kedvenc focicsapatod. Emeletes tolltartó olcsón online áruházunkban. A belseje sok gumival ellátott az írószereknek. Két szintes, cipzárral zárható, így könnyen rendszerezheted ceruzáidat. Külseje szövettel bevont. Tolltartó olcsón termékeink között. Válaszd ki kedvelt mintádat, és használd tanórán, rajzszakkörön, vagy akár otthon. Kisdiákok részére tökéletes választás, a színes ceruzáknak, vonalzónak, radírnak, és a hegyezőnek biztosan lesz helye.

Ajánlott termékek:

• Manchester United iskolatáska
  • Manchester United sportzsák
  • Manchester United füzetek
Nincs készleten, de rendelhető.
Batman mintás emeletes tolltartó kiváló minőségű vastag anyagból, 27db írószernek kialakított hellyel, dupla cipzárral. Mérete: 10,9x18,8x4,5 cm.
Nincs készleten, de rendelhető.
FC Barcelona emeletes tolltartó kisiskolás diákok részére. Legyen veled az iskolában is kedvenc csapatod. emeletes tolltartók olcsón online áruházunkban.
Pók mintás emeletes tolltartó kiváló minőségű vastag, strapabíró anyagból kisiskolások részére. Tisztítása rendkívül egyszerű. Mérete: 15,5x22,5x4,5 cm