Tolltartó kihajtható Real Madrid mintás

Ha ma megrendeled ezt a terméket, várhatóan 2024. Május 15-én fog megérkezni hozzád.

Tolltartó kihajtható Real Madrid mintás

Real Madrid mintás kihajtható tolltartó alsós kisdiákoknak. Az iskolában is legyen veled a kedvenc csapatod. Rengeteg írószert tud bele pakolni a gyerek, belsejében órarend tartóval, hozzá való ajándék órarenddel. Kihajtható tolltartók olcsón online áruházunkban. A belseje sok gumival ellátott az írószerek részére. Egy szintes, két oldalra kihajtható lapokkal. Külseje szövettel bevont. Tolltartó olcsón elérhető termékeink között. Válaszd ki kedvelt mintádat, és használd tanórán, rajzszakkörön, vagy akár otthon. Kis diákoknak tökéletes választás, a színes ceruzáknak, vonalzónak, radírnak, és a hegyezőnek biztosan lesz helye.

Ajánlott termékek:

• Real Madrid mintás iskolatáska
  • Real Madrid mintás
  • Real Madrid mintás füzetek
Cica mintás kihajtható tolltartó alsós diákok részére. Legyen veled az iskolában is kedvenc focicsapatod. Kihajtható tolltartó olcsón online áruházunkban.
Balerina mintás kihajtható tolltartó alsós diákok részére. Legyen veled az iskolában is kedvenc focicsapatod. Kihajtható tolltartó olcsón online áruházunkban.
Real Madrid mintás kihajtható tolltartó alsós diákok részére. Legyen veled az iskolában is kedvenc focicsapatod. Kihajtható tolltartó olcsón online áruházunkban.