Tolltartó kihajtható Balerina mintás

Ha ma megrendeled ezt a terméket, várhatóan 2024. Április 24-én fog megérkezni hozzád.

Tolltartó kihajtható Balerina mintás

Balerina mintás kihajtható tolltartó alsós kisdiákoknak. Az iskolában is legyen veled a kedvenc karaktered. Rengeteg írószert tud bele pakolni a gyerek, belsejében órarend tartóval, hozzá való ajándék órarenddel. Kihajtható tolltartók olcsón online áruházunkban. A belseje sok gumival ellátott az írószerek részére. Egy szintes, két oldalra kihajtható lapokkal. Külseje szövettel bevont. Tolltartó olcsón elérhető termékeink között. Válaszd ki kedvelt mintádat, és használd tanórán, rajzszakkörön, vagy akár otthon. Kis diákoknak tökéletes választás, a színes ceruzáknak, vonalzónak, radírnak, és a hegyezőnek biztosan lesz helye.

Ajánlott termékek:

• Balerina mintás iskolatáska
  • Balerina mintás sportzsák
  • Balerina mintás füzetek
Balerina mintás órarend A és B hétre.
Balerina mintás mintás A/5-ös füzetborító.
Nincs készleten, de rendelhető.
Balerina mintás füzetcimke 18db.
A/5-ös vonalas füzet 4. osztálytól 14,7x20,5 cm méretű.