Lamborghini mintás sportzsák

Gyártó Ars Una Ars Una
Ha ma megrendeled ezt a terméket, várhatóan 2024. Április 23-án fog megérkezni hozzád.

Lamborghini mintás sportzsák

Lamborghini Sportzsák, tornazsák iskolásoknak, ovodásoknak. kiváló tornaórára, edzésre.

Kiváló minőségű, vastag vízlepergető anyagból.

Felül összehúzható zsinórral, hátizsákként is használható.

Iskolafelszerelés áruházunk folyamatosan bővülő árukészlettel várja kedves vásárlóit az év minden napján. Termékeink között iskolatáska, sporttáska, tolltartó, füzetek széles választékban.

• Mérete:37,5x42cm
Süni mintás sportzsák, tornazsák felül összehúzható zsinórral, kiváló minőségű vastag anyagból kisiskolásoknak kiváló, edzésre, tornaórára. Méret: 37,5x46 cm.
FTC, Fradi Sportzsák, tornazsák felül összehúzható zsinórral, kiváló minőségű vastag anyagból kisiskolásoknak kiváló, edzésre, tornaórára. Méret: 37,5x46 cm.
Lamborghini Sportzsák, tornazsák felül összehúzható zsinórral, kiváló minőségű vastag anyagból kisiskolásoknak kiváló, edzésre, tornaórára. Méret: 37,5x46 cm.