Real Madrid sportzsák

Gyártó Real Madrid Real Madrid
Ha ma megrendeled ezt a terméket, várhatóan 2024. Május 12-án fog megérkezni hozzád.

Real Madrid sportzsák

Real Madrid Sportzsák, tornazsák iskolásoknak, ovodásoknak. kiváló tornaórára, edzésre.

Kiváló minőségű, vastag vízlepergető anyagból.

Felül összehúzható zsinórral, hátizsákként is használható.

Iskolafelszerelés áruházunk folyamatosan bővülő árukészlettel várja kedves vásárlóit az év minden napján. Termékeink között iskolatáska, sporttáska, tolltartó, füzetek széles választékban.

Legyen veled bárhol, bármikor kedvenc fociklubbod. A csapat mottója: Több mint egy klub.

• Mérete:37,5x42cm