Real Madrid pénztárca, nyakba akasztható

Gyártó Real Madrid Real Madrid
Ha ma megrendeled ezt a terméket, várhatóan 2024. Május 19-én fog megérkezni hozzád.

Real Madrid pénztárca, nyakba akasztható

Real Madrid pénztárca állítható zsinórral. Kis helyen elfér. A pénztárca egy főrekesszel rendelkezik, és házulján egy cipzáras zseb található, ahol az aprópénzt tarthatod. Tisztítása egyszerű, kézzel mosható, de egy nedves ronggyal is áttörölheted. Ajánljuk iskolába, kirándulásra, és hétköznapi viseletként is.

Iskolafelszerelés áruházunk folyamatosan bővülő választékkal várja minden kedves vásárlóját. Termékeink között iskolatáska, sportzsák, tolltartó, körző, vonalzó, ceruza, és egyéb hasznos dolog megtalálható amire egy iskolás gyereknek szüksége lehet.

• Mérete: 12,8x9,2x1 cm
Manchester United nyakba akasztható pénztárca, állítható zsinórral, kézzel könnyen mosható, hátulján cipzáras zsebbel az aprónak. 12,8x9,2x1 cm méretben.
Lovas nyakba akasztható pénztárca, állítható zsinórral, kézzel mosható, hátulján cipzáras zsebbel az aprónak. Tépőzárral záródik. 12,8x9,2x1 cm méretben.
FC Barcelona nyakba akasztható pénztárca, állítható zsinórral, kézzel mosható, hátulján cipzáras zsebbel az aprónak. Tépőzárral záródik. 12,8x9,2x1 cm méretben.