FC Barcelona pénztárca

Ha ma megrendeled ezt a terméket, várhatóan 2024. Május 15-én fog megérkezni hozzád.

FC Barcelona pénztárca

FC Barcelona pénztárca Barca szurkolóknak, kicsiknek, és nagyobbaknak is. A pénztárca belsejében több zseb található az iratoknak, és külön bérlettartó rekesszel is rendelkezik.

Összehajtható, egy rekesz a papírpénznek, és egy cipzáras tároló rekesz az oldalán amibe az aprót tarthatod. Iskolafelszerelés áruházunk folyamatosan bővülő választékkal várja nden kedves vásárlóját az év összes napján. Termékeink között iskolatáska, tolltartó, füzet, ceruza, és minden szükséges dolog megtalálható amire az iskolában szükséged lehet.

• Méret: 9x12,5x1 cm
Manchester United pénztárca 9x12,5x1 cm méretben.
Lovas pénztárca 9x12,5x1 cm méretben.
Real Madrid összehajtható tépőzáras pénztárca, hátul cipzáras rekesszel az aprónak. Bérlet, és irattartóval. Könnyen kézzel mosható. Mérete: 9x12,5x1 cm