FC Barcelona pénztárca, nyakba akasztható

Gyártó FC Barcelona FC Barcelona
Ha ma megrendeled ezt a terméket, várhatóan 2024. Május 15-én fog megérkezni hozzád.

FC Barcelona pénztárca, nyakba akasztható

FC Barcelona pénztárca állítható zsinórral. Kis helyen elfér. A pénztárca egy főrekesszel rendelkezik, és házulján egy cipzáras zseb található, ahol az aprópénzt tarthatod. Tisztítása egyszerű, kézzel mosható, de egy nedves ronggyal is áttörölheted. Ajánljuk iskolába, kirándulásra, és hétköznapi viseletként is.

Iskolafelszerelés áruházunk folyamatosan bővülő választékkal várja minden kedves vásárlóját. Termékeink között iskolatáska, sportzsák, tolltartó, körző, vonalzó, ceruza, és egyéb hasznos dolog megtalálható amire egy iskolás gyereknek szüksége lehet.

• Mérete: 12,8x9,2x1 cm
FC Barcelona iskolatáska alsós diákoknak. Állítható vállpánttal, párnázott hátkialakítással, belsejében 3 rekesszel. Vízlepergető anyagból. Mérete: 41x33x24 cm.
Hátizsák FC Barcelona mintával, párnázott hátrésszel, állítható vállpánttal három cipzáras rekesszel. Kiváló minőségű, rendkívül könnyű. Mérete: 35x47x20.
Hátizsák FC Barcelona mintával, párnázott hátrésszel, állítható vállpánttal három cipzáras rekesszel. Kiváló minőségű, rendkívül könnyű. Mérete: 35x47x25.