Iskolatáska

Áruházunk kínálatában talál iskolatáskákat különböző mintával. Iskolatáska kicsiknek, és nagyoknak egyaránt. Iskolatáskák olcsón online áruházunkban.
1 2 »
Rendezés
FC Barcelona iskolatáska alsós diákoknak. Állítható vállpánttal, párnázott hátkialakítással, belsejében 3 rekesszel. Vízlepergető anyagból. Mérete: 41x33x24 cm.
Hátizsák FC Barcelona mintával, párnázott hátrésszel, állítható vállpánttal három cipzáras rekesszel. Kiváló minőségű, rendkívül könnyű. Mérete: 35x47x20.
Hátizsák FC Barcelona mintával, párnázott hátrésszel, állítható vállpánttal három cipzáras rekesszel. Kiváló minőségű, rendkívül könnyű. Mérete: 35x47x25.
Eredeti Real Madrid kompakt iskolatáska ergonomikus hátkialakítással, állítható vállpánttal, tetején fogantyúval, több belső rekesszel. Mérete:33x41x24 cm
Lamborghini iskolatáska 41x33x24 cm méretben. Iskolatáska, hátizsák, tolltartó Lamborghini mintával kiváló minőségben online webáruházunkban elérhető.
Fradi hátizsák, iskolatáska párnázott hátrésszel, állítható vállpánttal két nagy rekesszel, fogantyúval. Iskolába, kirándulni, sportoláshoz tökéletes.
FC Barcelona hátizsák, iskolatáska párnázott hátrésszel, állítható vállpánttal két nagy rekesszel, fogantyúval. Iskolába, kirándulni, sportoláshoz tökéletes.
Hello Kitty mintás iskolatáska, hátizsák puha párnázott hátkialakítással, állítható vállpántokkal. A táska 3 fő rekesszel rendelkezik. Mérete: 32x44x21 cm.
Automy Fekete-Fehér hátizsák 32x41x14 cm méretben.
Automy fekete hátizsák 32x41x14 cm méretben.
Iskolatáska Pillangó mintával. Ergonomikus hátkialakításának köszönhetően kényelmes viseletet biztosít. Alsó tagozatos diákoknak ajánljuk. Mérete: 36x38x29 cm
Balerina mintás iskolatáska. Ergonomikus hátkialakításának köszönhetően kényelmes viseletet biztosít. Alsó tagozatos diákoknak ajánljuk. Mérete: 36x38x29 cm
Süni mintás hátizsák állítható párnázott vállpánttal. Általános iskolás gyermekek részére. Alján 4db műanyag talppal, könnyen tisztítható. Mérete: 33x45x21 cm.
1 2 »
1 - 24 / 40 termék