Tolltartó emeletes

Áruházunk kínálatában megtalálhatók széles választékban az emeletes tolltartók. Kisiskolások részére kitünően alkalmas , különféle mintákkal, vidám színekben.
1 2 »
Rendezés
Nincs készleten, de rendelhető.
Batman mintás emeletes tolltartó kiváló minőségű vastag anyagból, 27db írószernek kialakított hellyel, dupla cipzárral. Mérete: 10,9x18,8x4,5 cm.
Nincs készleten, de rendelhető.
FC Barcelona emeletes tolltartó kisiskolás diákok részére. Legyen veled az iskolában is kedvenc csapatod. emeletes tolltartók olcsón online áruházunkban.
Pók mintás emeletes tolltartó kiváló minőségű vastag, strapabíró anyagból kisiskolások részére. Tisztítása rendkívül egyszerű. Mérete: 15,5x22,5x4,5 cm
Fradi mintás emeletes tolltartó kiváló minőségű vastag, strapabíró anyagból kisiskolások részére. Tisztítása rendkívül egyszerű. Mérete: 15,5x22,5x4,5 cm
Őzike mintás emeletes tolltartó kiváló minőségű vastag, strapabíró anyagból kisiskolások részére. Tisztítása rendkívül egyszerű. Mérete: 15,5x22,5x4,5 cm
Elasti City mintás emeletes tolltartó kisiskolás diákok részére. Cipzáras, belül több szintes, sok rekesszel. Tisztítása egyszerű. Mérete: 15,5x22,5x4,5cm
Balerina mintás emeletes tolltartó kisiskolás diákok részére. Legyen veled az iskolában is kedvenc csapatod. emeletes tolltartók olcsón online áruházunkban.
Real Madrid emeletes tolltartó kisiskolás diákok részére. Legyen veled az iskolában is kedvenc csapatod. emeletes tolltartók olcsón online áruházunkban.
Nincs készleten, nem rendelhető.
Egyszarvús emeletes tolltartó kisiskolás diákok részére. Legyen veled az iskolában is kedvenc csapatod. emeletes tolltartók olcsón online áruházunkban.
Lovas emeletes tolltartó kisiskolás diákok részére. Legyen veled az iskolában is kedvenc csapatod. emeletes tolltartók olcsón online áruházunkban.
Bagoly mintás emeletes tolltartó kisiskolás diákok részére. Legyen veled az iskolában is kedvenc csapatod. emeletes tolltartók olcsón online áruházunkban.
Manchester United emeletes tolltartó kisiskolás diákok részére. Legyen veled az iskolában is kedvenc csapatod. emeletes tolltartók olcsón online áruházunkban.
Nincs készleten, nem rendelhető.
Madárkás emeletes tolltartó kisiskolás diákok részére. Legyen veled az iskolában is kedvenc csapatod. emeletes tolltartók olcsón online áruházunkban.
Lamborghini mintás emeletes tolltartó kisiskolás diákok részére. Legyen veled az iskolában is kedvenc csapatod. emeletes tolltartók olcsón online áruházunkban.
Hello Kitty mintás emeletes tolltartó kisiskolás diákok részére. Legyen veled az iskolában is kedvenc csapatod. emeletes tolltartók olcsón online áruházunkban.
Robot mintás emeletes tolltartó kisiskolás diákok részére. Legyen veled az iskolában is kedvenc csapatod. emeletes tolltartók olcsón online áruházunkban.
1 2 »
1 - 24 / 30 termék