Fradi mintás hátizsák

Gyártó Fradi Fradi
Ha ma megrendeled ezt a terméket, várhatóan 2024. Május 23-án fog megérkezni hozzád.

Fradi mintás hátizsák

Fradi hátizsák, iskolatáska. Hátulja bordázott, szivacsos a kényelmesebb viseletért. Öt cipzáras rekesz, az egyik akár laptop tartónak is használható. Vállpántjai állíthatók. Tetején fogantyút találsz, két oldalán gumis zsebet, kulacsnak, üdítőnek. A hátizsák kiváló anyagból készült, strapabíró.  iskolatáska, ami hátizsák alakú. Tökéletes választás minden Fradi drukker számára. Használd iskolába, sportoláshoz, kirándulásra. Iskolafelszerelés áruházunkban széles választékban megtalálja a footballmintás termékeket, tolltartó, füzet, ceruza, toll, és más egyéb termék mely szükséges egy iskolás számára.

• Mérete: 37x47x20 cm
Fradi hátizsák, iskolatáska párnázott hátrésszel, állítható vállpánttal két nagy rekesszel, fogantyúval. Iskolába, kirándulni, sportoláshoz tökéletes.
FTC, Fradi Sportzsák, tornazsák felül összehúzható zsinórral, kiváló minőségű vastag anyagból kisiskolásoknak kiváló, edzésre, tornaórára. Méret: 37,5x46 cm.
FTC, Fradi golyóstoll műanyag nyomógombbal.