Oldaltáska Fradi mintával

Ha ma megrendeled ezt a terméket, várhatóan 2024. Május 25-én fog megérkezni hozzád.

Oldaltáska Fradi mintával

Fradi oldaltáska mindennapos használatra. Kiváló anyagból, állítható vállpánttal nagyobb gyerekeknek, és felnőttek tökéletes választás. A táska egy fő tároló, belsejében kisebb tároló. Az oldaltáska elején egy tároló, hátulján nyitott zseb. A vállpántja variálható, így könnyen magára szabhatja. Táska olcsón online áruházunkban elérhető. Válaszd ki a kedvenc focicsapatod, és legyen veled egész nap. Kiválóan alkalmas iskolába, munkába, kirándulásra. Kitünő műbőrből készült. Válassz te is további Real Madrid termékünk közül. Iskola felszerelések között találsz számodra megfelelő füzetet,  tolltartót, sportzsákot, és sok egyéb kiegészítőt.

Ajánlott termékek:

• Fradi sportzsák
  • Fradi tolltartó
  • Fradi füzetek
Real Madrid mintás oldaltáska kiváló anyagból mindennapos használatra gyerekek, és felnőttek részére. Mérete: 35x11x25 cm. Legyen veled a kedvenc csapatod.
Real Madrid mintás oldaltáska kiváló anyagból mindennapos használatra gyerekek, és felnőttek részére. Mérete: 33x9x26 cm. Legyen veled a kedvenc csapatod.
Fradi mintás oldaltáska kiváló anyagból mindennapos használatra gyerekek, és felnőttek részére. Mérete: 33x9x26 cm. Legyen veled a kedvenc csapatod.
Brasil mintás közepes méretű oldaltáska 35x11x25 cm méretben.