Real Madrid pénztárca

Ha ma megrendeled ezt a terméket, várhatóan 2024. Május 22-án fog megérkezni hozzád.

Real Madrid pénztárca

Real Madrid pénztárca, egy nagy fő rekesszel a papírpénznek, több irat, és bérlettartó fakk. A pénztárca hátulján cipzáras zseb az aprópénznek. Mindennapi használatra. Könnyen kézzel mosható, tisztítható. Anyaga nem fakul.

Iskolafelszerelés áruházunk folyamatosan bővülő árukészlettel várja minden kedves vásárlóját egész évben.

Termékeink között iskolatáska, tolltartó, füzetek, körző, vonalzó, és egyéb hasznos dolog amire egy iskolásnak szüksége van.

• Mérete: 9x12,5x1 cm