Fradi termékek

Rendezés
Fradi mintás emeletes tolltartó kiváló minőségű vastag, strapabíró anyagból kisiskolások részére. Tisztítása rendkívül egyszerű. Mérete: 15,5x22,5x4,5 cm
Fradi hátizsák, iskolatáska párnázott hátrésszel, állítható vállpánttal két nagy rekesszel, fogantyúval. Iskolába, kirándulni, sportoláshoz tökéletes.
FTC, Fradi Sportzsák, tornazsák felül összehúzható zsinórral, kiváló minőségű vastag anyagból kisiskolásoknak kiváló, edzésre, tornaórára. Méret: 37,5x46 cm.
FTC, Fradi mintás tornazsák, iskolások részére. Kiváló minőségű vastag anyagból. Tetején összehúzóval, Állítható vastag vállpánttal. Mérete: 25x35x25 cm
Nincs készleten, nem rendelhető.
FTC, Fradi Sporttáska két erős füllel, iskolába, sportoláshoz. Minden Real Madrid rajongó részére. Mérete: 55x28x28 cm. Legyen veled kedvenc csapatod.
1 - 18 / 18 termék