Iskolatáska FC Barcelona mintával

Ha ma megrendeled ezt a terméket, várhatóan 2024. Május 29-én fog megérkezni hozzád.

Iskolatáska FC Barcelona mintával

Eredeti Barcelona iskolatáska kisiskolásoknak.  A kompakt iskolatáska rendkívül könnyű, párnázott hátkialakítással rendelkezik. Gerinckímélő, állítható vállpánttal, megóvja gyermekünk egészségét. Az iskolatáska, fényvisszaverő elemekkel ellátott, mely biztonságot nyújt. Könnyen pakolható, 3 rekeszes. A Belső nagy rekesz között elválasztó textil található. A hátsó rekesz rendelkezik egy kisebb cipzáros zsebbel, melybe a fontosabb dolgokat tarthatjuk. Mind a két oldalon található tépőzáras zseb, mely a kulacs, üdítősflakon, papírzsebkendő tárolására is alkalmas. A táska alja vízálló műanyagból készült, így bátra leteheti a gyerek akár a földre is, nem fognak elázni a füzetei. Iskolafelszerelés áruházunk kínálatában hátizsák, tolltartó, sportzsák, füzet, toll, ceruza, és minde egyéb iskolai kellék megtalálható.

• Méretei: 41x33x24 cm.

FC Barcelona iskolatáska alsós diákoknak. Állítható vállpánttal, párnázott hátkialakítással, belsejében 3 rekesszel. Vízlepergető anyagból. Mérete: 41x33x24 cm.
Hátizsák FC Barcelona mintával, párnázott hátrésszel, állítható vállpánttal három cipzáras rekesszel. Kiváló minőségű, rendkívül könnyű. Mérete: 35x47x20.
Hátizsák FC Barcelona mintával, párnázott hátrésszel, állítható vállpánttal három cipzáras rekesszel. Kiváló minőségű, rendkívül könnyű. Mérete: 35x47x25.