FC Barcelona sporttáska

Ha ma megrendeled ezt a terméket, várhatóan 2024. Június 13-án fog megérkezni hozzád.

FC Barcelona sporttáska. A sporttáska állítható vállpántos, kézben, és vállon egyaránt hordhatod. Kiválóan alkalmas sportoláshoz, edzésre, iskolai tornaórára.

Mérete: 55x28x28 cm

FC Barcelona Sporttáska két erős füllel, iskolába, sportoláshoz. Minden Real Madrid rajongó részére. Mérete: 55x28x28 cm. Legyen veled kedvenc csapatod.
Real Madrid Sporttáska két erős füllel, iskolába, sportoláshoz. Minden Real Madrid rajongó részére. Mérete: 55x28x28 cm. Legyen veled kedvenc csapatod.
Manchester United Sporttáska két erős füllel, iskolába, sportoláshoz. Minden Real Madrid rajongó részére. Mérete: 55x28x28 cm. Legyen veled kedvenc csapatod.