FC Barcelona Tornazsák

Ha ma megrendeled ezt a terméket, várhatóan 2024. Június 1-én fog megérkezni hozzád.

FC Barcelona Tornazsák

FC Barcelona Tornazsák, sportzsák kicsiknek, és nagyoknak kiváló torna órára, edzésre.

Kiváló minőségű, vastag vízlepergető anyagból.

Felül összehúzható zsinórral, hátulján egy külön pánttal, hátizsákként is használható.

Iskolafelszerelés áruházunk folyamatosan bővülő árukészlettel várja kedves vásárlóit az év minden napján. Termékeink között iskolatáska, sporttáska, tolltartó, füzetek széles választékban.

Legyen veled bárhol, bármikor kedvenc fociklubbod. A csapat mottója: Több mint egy klub.

• Mérete:25x35x25 cm
FC Barcelona iskolatáska alsós diákoknak. Állítható vállpánttal, párnázott hátkialakítással, belsejében 3 rekesszel. Vízlepergető anyagból. Mérete: 41x33x24 cm.
Hátizsák FC Barcelona mintával, párnázott hátrésszel, állítható vállpánttal három cipzáras rekesszel. Kiváló minőségű, rendkívül könnyű. Mérete: 35x47x20.
Hátizsák FC Barcelona mintával, párnázott hátrésszel, állítható vállpánttal három cipzáras rekesszel. Kiváló minőségű, rendkívül könnyű. Mérete: 35x47x25.