Hátizsák, iskolatáska Barcelona mintás

Gyártó Ars Una Ars Una
Ha ma megrendeled ezt a terméket, várhatóan 2024. Május 22-án fog megérkezni hozzád.

Hátizsák, iskolatáska Barcelona mintás

Új Barcelona hátizsák, iskolatáska. Hátulja bordázott, szivacsos a kényelmesebb viseletért. Két rekeszes, az egyik akár laptop tartónak is használható. Vállpántjai állíthatók. Tetején fogantyút találsz. A Barcelona mintás hátizsák kiváló anyagból készült, strapabíró. Barcelona iskolatáska, ami hátizsák alakú. Tökéletes választás minden FC Barcelona drukker számára. Használd iskolába, sportoláshoz, kirándulásra. Iskolafelszerelés áruházunkban széles választékban megtalálja a footballmintás termékeket.

• Spanyolország Katalonia tartományának csapata.
  • Mottójuk:Més que un club azaz Több mint egy klub

Mérete: 35x47x25 cm

FC Barcelona iskolatáska alsós diákoknak. Állítható vállpánttal, párnázott hátkialakítással, belsejében 3 rekesszel. Vízlepergető anyagból. Mérete: 41x33x24 cm.
Eredeti Real Madrid kompakt iskolatáska ergonomikus hátkialakítással, állítható vállpánttal, tetején fogantyúval, több belső rekesszel. Mérete:33x41x24 cm
Lamborghini iskolatáska 41x33x24 cm méretben. Iskolatáska, hátizsák, tolltartó Lamborghini mintával kiváló minőségben online webáruházunkban elérhető.
Hello Kitty mintás iskolatáska, hátizsák puha párnázott hátkialakítással, állítható vállpántokkal. A táska 3 fő rekesszel rendelkezik. Mérete: 32x44x21 cm.